Arrives to Prague

2.400

Parkovacích stání

190

Obchodních jednotek (fáze 1 a 2)

30.000 m2

GLA (20.000 fáze 1 a 10.000 fáze 2)

<5 min

Méně než 5 minut z Letiště Václava Havla

Úvod

Prague The Style Outlets je prvním projektem společnosti NEINVER v České republice, který vznikl uzavřením  partnerství se společností The Prague Outlet a.s. Díky své atraktivní poloze v Praze se tak stane jednou z nejvýznamnějších lokalit v Evropě. Nejen že má Praha silný domácí trh, ale navíc je 4. nejnavštěvovanějším hlavním městem Evropy.

Projekt Prague The Style Outlets nabídne zážitkové nákupy s atmosférou nejvyhlášenějších nákupních ulic centra Prahy pod jednou střechou – unikátní interiéry nákupních pasáží byly inspirovány reálnými předlohami pražského historického centra Díky své dostupnosti (méně než 5 minut z Letiště Václava Havla) se tak pro zákazníky stane klíčovou nákupní destinací v tomto regionu. Správu centra zajistí společnost NEINVER, která je druhým největším outletovým operátorem v Evropě?

News

Největší český outlet – Prague The Style Outlets – otevře v dubnu

Nový outlet nedaleko pražského letiště, Prague The Style Outlets, otevře své dveře zákazníkům již 26. dubna 2018. V první fázi nabídne až 115 obchodních jednotek, ve kterých budou zastoupeny lokální i mezinárodní módní značky. Celý projekt, jehož druhá fáze přinese rozšíření až na 190 jednotek, vytvoří 600 –700 pracovních příležitostí. Celková investice přesahuje 70 mil. EUR.

Nový outlet poskytne prémiové značky, nadstandardní služby, a zajímavé interiéry inspirované historickou Prahou. Jednou z jeho dalších výhod je lokalita – necelých 5 minut od Letiště Václava Havla, 25 minut z centra města a v přímém napojení na dálnici D7. V první fázi projektu bude otevřeno až 115 obchodních jednotek na ploše téměř 20 000 m2 a centrum nabídne až 2 400 parkovacích míst. Ve finální fázi pak bude Prague The Style Outlets rozšířen na téměř 30 000 m2 se skoro 190 obchodními jednotkami. Největší outletové centrum v České republice nabídne i řadu služeb a vybavení, jako je dětský koutek, venkovní park, bezplatná Wi-Fi nebo vrácení DPH pro návštěvníky ze zemí mimo EU.

Projekt nabídne 600 až 700 různých pracovních příležitostí a společnost NEINVER zároveň plánuje uspořádání pracovního veletrhu před samotným otevřením centra.

Vytváříme unikátní nákupní zónu

Spolu s druhým největším provozovatelem evropských outletů, společností NEINVER, budujeme první prémiové outletové centrum svého druhu ve střední a východní Evropě.

Práce jsou v současné době v plném proudu a můžete se tak těšit na největší nákupní zónu v samém srdci Evropy – Prague The Style Outlets. Praha je nejen bohatou a rušnou metropolí, ale také se řadí mezi vyhledávanou nákupní destinaci, a to především díky maloobchodním pasážím a nákupním třídám, jako je například Pařížská ulice.

V Prague The Style Outlets pro vás připravujeme kombinaci špičkových lokálních i mezinárodních módních značek, výběrových prodejců potravin a luxusního vybavení a vytvoříme tak jedinečnou nákupní zónu. Po dokončení bude obchodní outletové centrum pokrývat plochu o rozloze 30 000 m², zahrnující 190 obchodů a 2 400 parkovacích míst. Milovníky stylu, architektury a také turisty určitě zaujme unikátní design. Interiér totiž připomene ulice historické Prahy.

Prague The Style Outlets se nachází méně než 5 minut jízdy od Letiště Václava Havla Praha, ke kterému povede kyvadlová doprava. Centrum nabídne řadu služeb, mezi kterými jsou bezplatné Wi-Fi zóny, salonky nebo dětská hřiště. Turisté zajisté ocení informační tabule s odlety a přílety nebo možnost odečtení DPH.

Platforma Prague The Style Outlets je provozována společností NEINVER, přední evropskou firmou specializující se na development, správu nemovitostí a řízení investic. NEINVER je současně také druhým největším evropským provozovatelem outletových center a jedním z klíčových hráčů na trhu. Mezinárodní platforma této společnosti úspěšně funguje v devíti dalších centrech napříč Evropou, které představují až 800 obchodů a 400 značek, jež zaznamenaly v roce 2016 nárůst prodeje.

Lokace

Prague The Style Outlet se nachází v dojezdové vzdálenosti přibližně 25 minut z centra Prahy a pouhých 5 minut z Letiště Václava Havla, které každoročně přivítá více než 12 milionů cestujících. Přímo k projektu vede sjezd z dálnice D7.

 • spojení s dálnicí D7
 • 2 miliony vozidel ročně projede po dálnicí D7
 • 25 minut autem do centra Prahy
 • 15 minut k nejbližší stanici metra
 • plánované přímé autobusové spojení s Letištěm Václava Havla
 • oddělený vjezd a výjezd do objektu
 • 3 zásobovací doky s nepřetržitým provozem

Maloobchodní trh v Praze

Díky velmi rozvinutému maloobchodnímu trhu se Praha řadí do čela nákupních destinací ve Střední a Východní Evropě. Zejména díky atraktivním nákupním destinacím, jako jsou ulice Pařížská či Na Příkopech, si Praha tuto pozici nadále upevňuje. V Pařížské ulici je navíc nejvyšší koncentrace luxusních značek v celé Evropě. I přes velký rozvoj maloobchodního trhu, Praha v současné době stále zaostává v nasycenosti trhu outletovými centry. Prague The Style Outlets tuto mezeru na trhu zaplní.

 • nejlepší nákupní destinace ve Střední a Východní Evropě
 • 14. nejatraktivnější evropská lokalita pro obchodníky
 • pražské nákupní třídy patří mezi 22 nejvyhledávanějších

Architektura

Architektonická stránka Prahy si uchovala svou původní tvář a neprošla tak přestavbou v 18. a 19. století, jako většina evropských hlavních měst. Památky jako Pražský Hrad, Karlův most, Josefov či Orloj přitahují každoročně miliony turistů, nehledě na roční období. Praha se také může chlubit největším městským historickým centrem zaneseným na seznamu světového dědictví UNESCO, s rozlohou více než 900 hektarů. Odkaz tohoto dědictví můžete nalézt i v interiérech Prague The Style Outlet, které se na první pohled inspirovaly v malebných pražských uličkách.

Spádová oblast

 • 1.1 milionu
  Lidí v dojezdové vzdálenosti do 30 minut; kupní síla o 41 % vyšší, než je průměr v regionu CEE
 • 2.6 milionu
  Lidí v dojezdové vzdálenosti do 60 minut; kupní síla o 36 % vyšší, než je průměr v regionu CEE
 • 4.6 milionu
  Lidí v dojezdové vzdálenosti do 90 minut; kupní síla o 6 % vyšší, než je průměr v regionu CEE
 • 7 milionu
  turistů ročně

Nákres

0

Služby

Výběr mezinárodních značek a restauračních zařízení zohledňuje spádovou oblast a počet turistů. Ohromující design interiéru, architektura staré Prahy, vzdušné prostory obohacené nejen o místní značky a nové restaurace.

 • info stánek
 • pravidelné autobusové spojení s Letištěm Václava Havla
 • Bezdrátové připojení k internetu zdarma
 • Salonky odpočinkové zóny
 • Informační tabule s časy příletů a odletů
 • Dětský koutek
 • VAT refund

Turismus

Praha je 4. nejnavštěvovanějším hlavním městem Evropy. Každoročně ji navštíví přibližně 7 milionu turistů.

Počet turistů z jednotlivých destinací

 • Německo – 820,000
 • USA – 446,000
 • Velká Británie – 380,000
 • Itálie – 304,000
 • Rusko – 292,000
 • Čína – 197,000
 • Korea – 180,000

Kontaktní údaje

Prague The Style Outlets
Ke Kopanině 421
252 67 Tuchoměřice
Czech Republic
CZ
+34 91 490 22 00