Centre

O nás

Prague The Style Outlets je jedním ze tří projektů značky The Style Outlets, které jsou v současné době realizovány. Unikátní umístění vedle Letiště Václava Havla (PRG) a 25 minut z centra Prahy, jako i kombinace lokálních a mezinárodních prémiových značek, výjimečná nabídka restaurací a kaváren podpořena interiérem inspirovaným krásami historické Prahy umocní zážitek z nakupování. Zahraniční lovce módy potěší dodatečné služby jako možnost vrácení DPH z nákupů, transfer na letiště nebo informace o odletech a příletech. Přijďte se přesvědčit o autentické nabídce v "malé Praze" za příjemné celoroční ceny.

Jak se k nám dostanete

 

VEŘEJNÁ DOPRAVA

4 – 5x za hodinu k nám přijíždí autobusy Pražské integrované dopravy, najděte si své nejrychlejší spojení do zastávky Tuchoměřice, Outlet.

Z Prahy od metra A

  • Přímý bus 312 od stanice metra Bořislavka
  • Přímý bus 322 od stanice metra Nádraží Veleslavín

Z Prahy od metra B

  • Bus 100 od stanice metra Zličín na letiště. V Zastávce Terminál 1 přestup na bus 322 k Outletu

Z Letiště

  • Přímý bus 322 ze zastávky Terminál 1 

Z Kladna

  • Přímý bus 322

 

AUTO / BUS

Parkování je možné zdarma. Prague The Style Outlet nabízí 2400 parkovacích míst pro auta a 10 parkovacích míst pro autobusy.

Přijezd z Plzně: D7 - použijte výjezd Exit 2, na kruhovém objezdu vyjeďte ve směru “Nákupní zona”

Příjezd z Brna: D1 - použijte výjezd D0 směr Letiště, D7 - použijte výjez Exit 2, na kruhovém objezdu vyjeďte ve směru “Nákupní zóna”

GPS: 50.1264075N, 14.2807264E

Plán centra

 

© The Style Outlets 2018