Centre

O nás

Prague The Style Outlet je jedním ze tří projektů značky The Style Outlets, které jsou v současné době realizovány. Unikátní umístění vedle Letiště Václava Havla (PRG) a 25 minut z centra Prahy, jako i kombinace lokálních a mezinárodních prémiových značek, výjimečná nabídka restaurací a kaváren podpořena interiérem inspirovaným krásami historické Prahy umocní zážitek z nakupování. Zahraniční lovce módy potěší dodatečné služby jako možnost vrácení DPH z nákupů, transfer na letiště nebo informace o odletech a příletech. Přijďte se přesvědčit o autentické nabídce v "malé Praze" za příjemné celořoční ceny.

Jak se k nám dostanete

TAXI

Permanentní stání taxi služby je umístěno před centrem. Taxi je možné objednat přímo v Hospitality centru nebo na tel. čísle: +420 777 333 303 Taxi služba nabízí příznivé ceny a aplikaci, kterou je možné sledovat objednané taxi, nebo jízdu samotnou. Aplikaci je možné stánout na www.zonovetaxi.cz

VEŘEJNÁ DOPRAVA

BUS 312 – každých 20 min. z Bořislavky / Metro LINKA A do zastávky Tuchoměřice Outlet.
BUS 322 – každých 20 min. z letiště do zastávky Tuchoměřice Outlet Jízdní řády je možné prohlédnout si zde

AUTO / BUS

Parkování je možné zdarma. Prague The Style Outlet nabízí 2400 parkovacích míst pro auta a 10 parkovacích míst pro autobusy.

Přijezd z Plzně: D7 - použijte výjezd Exit 2, na kruhovém objezdu vyjeďte ve směru “Nákupní zona”

Příjezd z Brna: D1 - použijte výjezd D0 směr Letiště, D7 - použijte výjez Exit 2, na kruhovém objezdu vyjeďte ve směru “Nákupní zóna”

GPS: 50.1264075N, 14.2807264E

Plán centra

© The Style Outlets 2018