01.12.2018 - 31.12.2018
Jěžíši! Vánoce v klidu a bez front!

 

Užijte si letos konečně Vánoce v klidu a bez front! 

Zajeďte si do Prague The Style Outlets v Tuchoměřicích, hned vedle letiště Václava Havla.  Pokud si přejete zažít vánoční nákupy v klidu a bez front, včetně pohodové vánoční atmosféry, je to pro vás ideální místo. 

Vše začíná už při příjezdu. K dispozici je zastřešené parkoviště pro 2 400 aut, takže nehrozí žádné složité hledání volného místa. Vstup do centra je odtud jen pár kroků. Případně využijte MHD ze stanic metra Nádraží Veleslavín a Bořislavka, která sem jezdí 5x za hodinu.  

Prague The Style Outlets vás zcela jistě příjemně překvapí prostorným a stylovým interiérem. Stavba zaslouženě získala v letošním ročníku prestižní soutěže ´Best of Realty - Nejlepší z realit´ první místo mezi novými obchodními centry. Je zde více než 70 obchodů a v nich přes 200 světových a prémiových značek, za jedinečné ceny. Nabízí široký výběr značkové módy, obuv a doplňky, sportovní značky, a také hračky nebo kosmetiku. 

Milovníky značkové módy potěší ceny kolekcí z dílny Karl Lagerfeld, Guess nebo Bogner. Speciálně pro pány může být lákavé například zboží značek Barker, Trussardi a Delsey. A pro nejmenší se jistě bude hodit něco z nabídky Hamleys, případně United Colors of Benetton či Frankie Morello. Nabídka je zde o 30 až 70% nižší než v běžných obchodech. K dispozici jsou i letošní kolekce a kolekce určené pro jiné světové trhy. Což znamená originální módní kousky za skvělé ceny. 

V centru budou pro všechny návštěvníky od 8.12. o adventních víkendech k dispozici stylisté, nákupní poradci a portýr. V klidu si užijte jejich služby. Jedni vám poradí s výběrem nejvhodnějších dárků pro vaše blízké a druzí zase pomohou s orientací, kde který obchod najdete i s taškami pro vaše pohodlí. Zkušený personál je zde pro vás! 

V Prague The Style Outlets si užijete pohodové nakupování i pravou vánoční atmosféru. Kromě kouzelné výzdoby zde potkáte například pouliční umělce a hudebníky. A díky službám, které vám nákupy usnadní, vám zbyde i dostatek času vychutnat si v klidu nabídku vánočního  občerstvení nebo třeba pozorovat přistávací letadla.
 

Zajeďte si do Prague The Style Outlets užít Vánoce v klidu, bez front a stylově!

© The Style Outlets 2019