GORDANA GLASS

Gordana Glass je uměleckou sklářkou a výtvarnicí s obrovským talentem. Překrásným skleněným dílům dokáže vdechnout duši a stává se tak nefalšovanou „královnou skla“. Svým uměním nám skrze sklo tlumočí svůj vztah k lidem i zvířatům, přírodě i bohu.

Její tvorba si získala milovníky umění po celém světě. Prostřednictvím slovenského prezidenta se její skleněná díla dostala darem k nejmocnějším světovým osobnostem, vlastní je např. královna Anglie a norský král, papež Benedikt XVI, německá politička Ursula von der Leyen, bývalá ministryně zahraničních věcí Spojených států amerických Madeleine Albrightová, chorvatská prezidentka Kolinda Grabarová Kitarovićová, německý politik Wolfgang Schäuble, italský ministr hospodářství a financí Pier Carlo Padoan či bulharská politička Kristalina Georgievová. Gordana Glass v minulém roce vytvářela ocenění pro bezpečnostní konferenci Globsec a také pro známou mezinárodní konferenci Tatra Summit.

Umělkyně Gordana Glass vystavuje svá díla po celé Evropě, například ve své domovině – v Chorvatsku, ale také v Abu Dhabi nebo v italském Římě. Velké úspěchy sklízí její díla také v Asii. Nejvíce je ovšem známá na Slovensku, kde má vlastní ateliér a v České republice, kde loni otevřela první prodejní galerii.

www.gordanaglass.com

+420 604 581 488

© The Style Outlets 2018